Apie mus rašo

Straipsniai

Nuorodos į interneto antraštes

Straipsniai

Čekauskų etnografijos muziejus Lekėčiuose – senųjų amatų pastogė

Panemunių regioninio parko prieigose, kairėje vingiuojančio Nemuno pusėje, įsikūręs nedidelis Lekėčių miestelis, o jame – Čekauskų etnografijos muziejus. Jo įkūrėjas ir puoselėtojas – Gintas Čekauskas, kuriam muziejaus veikla ir senųjų amatų atgaivinimas – širdies aistra ir hobis šalia pagrindinio pragyvenimo šaltinio.

Čekauskų etnografijos muziejus Lekėčiuose – senųjų amatų pastogė

Panemunių regioninio parko prieigose, kairėje vingiuojančio Nemuno pusėje, įsikūręs nedidelis Lekėčių miestelis, o jame – Čekauskų etnografijos muziejus. Jo įkūrėjas ir puoselėtojas – Gintas Čekauskas, kuriam muziejaus veikla ir senųjų amatų atgaivinimas – širdies aistra ir hobis šalia pagrindinio pragyvenimo šaltinio

Štai kiek priruošė staigmenų už dyką – tereiks pasijudinti iš nam

Viskas užkimšta iki sezono pabaigos, nakvynės kaina kaimo turizmo sodybose kyla ir kils. Tačiau svečiams net ir tylos nebeužtenka – jie ieško, ką pamatyti ir aplankyti.

2022-Draugas-Gintui-premija_1644003522.jpg

Čekauskų etnografijos muziejus

Čekauskų etnografijos muziejus yra taikus muziejus, kuriame nėra eksponatų militaristine tematika. Yra tik senelio keletą apdovanojimų su liudijimais, bei keletas artimų kariškių nuotraukų.

Prie muziejaus ekspozicijos papildymo daug prisidėjo draugai, kurie padovanojo savo senelių ir tėvų kažkada naudotus medžio ir linų apdirbimo įrankius, kitus namuose naudotus daiktus.